İnal Kama Avukatlık Ortaklığı

İnal Kama Avukatlık Ortaklığı İstanbul’da faaliyet gösteren bir hukuk bürosudur. Avukatlarımız, şirketler hukuku, sözleşmeler hukuku, birleşme ve devralmalar, ortak girişimler, stratejik ortaklıklar, proje finansmanı, sermaye piyasası işlemleri ve özel sermaye fonu yatırımları, beyaz yaka suçları ve şirket içi soruşturmaları, rüşvet ve yolsuzlukla mücadele konuları, uyum projeleri, ticari yaptırımlar, iş etiği, risk danışmanlığı ile kişisel verilerin korunmasıyla ilgili alanlarda geniş deneyim sahibidirler.
 
Avukatlarımız enerji ve altyapı, inşaat, bankacılık, sigorta, imalat, kimyasallar, perakende, sağlık hizmetleri ve ilaç da dahil olmak üzere, birçok farklı sektörde faaliyet gösteren müvekkillere danışmanlık yapmış olmanın kazandırdığı deneyimle müvekkillerine sektör odaklı pratik çözümler sunmaktadır.
 
Avukatlarımız çalışmaları ile öncü sektör yayınlarının takdirini kazanmıştır.
 
Unvanımız değişti. İnal Kama Avukatlık Ortaklığı‘nın önceki unvanı Bilgiç Avukatlık Ortaklığı olup faaliyetlerine 2018 yılı Aralık ayında onaylanan yeni unvanı altında devam etmektedir.
The Legal 500 - The Clients Guide to Law Firms  2015  2016